Евер-Повер Индустри Цо., Лтд.
Тел: 0086-571-88220652 / 53 Факс: 0086-571-88220651 Е-маил: [емаил заштићен] 

Конусни зупчаници и спирални конусни зупчаници

 

ПРЕСИТЕ ОВДЕ ДА ЛЕТО ПОсетите нашу фабрику

Мапа сајта

Тел: 0086-571-88220971 / 3 Факс: 0086-571-88220972     

Посетите нашу канцеларију Главна листа производне опреме

Е-маил: [емаил заштићен]  or  [емаил заштићен]

Цопиригхт 2003 ХЗПТ Сва права задржана.